Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Quantity | 1 pcs, 1 pcs |
| Size | 41*20*28.5mm |
| Model Number | G16, G16 |
| For Vehicle Type | Cars, Cars |
| Remote &Control& PeripheralsDevices | Servos |
| Material | Metal, Metal |
| Brand Name | Yipinservo, GXservo |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys, Vehicles Remote Control Toys |
| Certification | CE |
| RC Parts & Accs | Servos |
Instock
There are no reviews yet.