Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.637 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Handheld |
| Certification | ce |
| Brand Name | saengQ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.