Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 22 cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | Milk Frothers |
| Certification | ce |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Plug | EU plug |
| Material | ABS+Stainless steel |
| Color | Black/White |
| Maximum capacity | 300ML |
| Temperature range | 60-70℃ |
| Power cord length | 1M |
Instock
There are no reviews yet.