Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 37 × 74 cm |
| Power (W) | >1501W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Certification | ce |
| Brand Name | VAN MALONE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.