Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 43 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 7000 |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 751-1000W |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | YS-3200D |
| Capacity (Cup) | 16 |
| Housing Material | stainless steel |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Automatic Coffee Machine |
| Function | Programmable |
| Application | Hotel, Outdoor, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Usage | coffee shop business |
| Pump | Italian Ulka |
| Product name | Semi-automatic Coffee Espresso Machine |
| Pressure | 15 bar |
| Coffee Type | Italian Espresso |
| Machine Size | 400*345*445mm |
| Color | Black/Red |
| Feature | Italian semi-automatic |
| Keyword | Italy Coffee Machine |
Instock
There are no reviews yet.