Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 18000 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | MS-1 |
| Certification | ce |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.