Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 20000 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Handheld |
| Certification | ce |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.