Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 54 × 75 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 20000 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | ZX-200 |
| Certification | ce |
| Brand Name | JAFFA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V/50Hz |
| Power: | 2200W |
| Product: | Steam water boiler |
| Dimensions: | 26*44*60cm |
| Capacity: | 12L |
| Weight: | 14Kg |
| Product color: | Black/Silver |
Instock
There are no reviews yet.