Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | Z1/Z2/Mini |
| Certification | ce |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Water tank capacity | 700ml |
| Size | 33*33*46cm |
| Net weight | 3kg |
| Gross weight | 6kg |
Instock
There are no reviews yet.