Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 28 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 5500 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.