Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 12 × 25 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 13000 |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | HMMF01 |
| Certification | ce |
| Brand Name | XQZQ |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 3.7V |
| Material | Stainless Steel+ABS |
| Notice | <55dB |
| Speed | 11000&13000RPM |
| Battery | Built-in Battery |
| Charge Port | USB |
Instock
There are no reviews yet.