Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 11000 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable, Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | MF101 |
| Certification | ce |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Battery | 400mah |
| speeds | 3 |
Instock
There are no reviews yet.