Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 7000 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.