Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 3700 |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | BMF101 |
| Certification | CE |
| Brand Name | Biolomix |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 110-120V/220-240V |
Instock
There are no reviews yet.