Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1 pcs |
| Is Electric | No battery |
| Size | 60*23*10mm |
| Model Number | FCU-METEOR |
| Material | Plastic |
| Brand Name | T238 |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| product name | FCU-METEOR |
Instock
There are no reviews yet.