Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.