Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, none |
| Capacity | 4-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.