Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 1-2 people |
| Model Number | 1 |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 2.3L |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Material of Inner Pot | STEEL |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Non-water Stewing | Yes |
| Function | Cooking Time Presetting, LED Display, Boil, Stew, Braise |
| Certification | SASO |
| Capacity | 3-4L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.