Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XSD-18A |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.