Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L, 6L, 6L |
| Voltage (V) | 24V, 220 |
| Power (W) | 800-899W, 1000 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Material of Inner Pot | Aluminum |
| Outer Pot Material | stainless steel |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | AFS1601A |
| Type | Multi-Use Pressure Cooker |
| Typer | Air Fryer Pressure Cooker Combo |
| material | PP + tempered glass |
| Use | Multi function |
| Color | black or customized |
| Power | Pressure cooker: 1000W/Air Fryer:1500W |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Model | AFS1601A |
Instock
There are no reviews yet.