Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900-999W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| capacity | 4L |
| liner material | aluminum alloy |
| Pressure cooker function | Boil, stew |
| Control method | Microcomputer |
| Number of liners | Single gallbladder |
Instock
There are no reviews yet.