Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | <3L |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | Kesoto, Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Bamboo Steamer Basket |
| MainKey2 | Handmade Classic Chinese Steamer |
| MainKey3 | Sum Dumpling Bamboo Steamer 12 10 9 8 7 6 |
| MainKey4 | Kitchen Traditional Asian Rice Food Meat Steamer |
| MainKey5 | Vegetable Dumpling Buns Fish Steamer Tray Lid |
| MainKey6 | Round Steamer Food Cooking |
| MainKey7 | for Cooking Buns Dumplings Vegetables Fish Rice |
| MainKey8 | Chicken Meat Seafood |
| MainKey9 | Healthy Cooking Lifestyle Kitchenware |
| MainKey10 | Kitchen Cooking Utensils Cookware |
Instock
There are no reviews yet.