Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.717 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | Yes |
| Capacity (Quart) | 6 |
| Outer Pot Material | STAINLESS STEEL |
| Material of Inner Pot | STAINLESS STEEL |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Capacity | 5-6L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1000w |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.