Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Certificate Number | 484646465421 |
| 3C | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | non |
| Power Source | Electric |
| Model Number | non |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 3.5 Channels |
| Flight Time | 60 meters |
| Remote Distance | 80-100 meters |
| Warranty | non |
| Dimensions | 32*9.5*5.5cm |
| Max Speed | 25 km / h |
| Charging Time | 120min |
| Frequency | 2.4G |
| Charging Voltage | 7.4V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | JIAJIALE |
| Recommend Age | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.