Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >6L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 800-899W |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.