Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | <30 cm |
| High | <25 cm |
| Grinding degree | 1 to 5 |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Type of coffee used | Grain |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, Americano |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Small Size |
| Brand Name | DOCTODD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.