Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 50 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | 1600w |
| Housing Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Video technical support, Online support |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | PLC, Engine, Bearing, Gearbox, Motor, Pressure vessel, Gear, Pump |
| Voltage | AC220V 50/60HZ |
| Power | 1600W |
| Dimension(L*W*H) | 220(W)x470(D)x580(H)mm |
| Weight | 15kgs |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online support |
| Automatic | Fully automatic coffee machine |
| Available Coin | No coin system |
| Drink Supply | 2 different kinds |
| Capacity of raw material bucket | 1600g |
| Cup size | No cup system |
| Water supply | 4 ways |
| Dimension | 220(W)x470(D)x580(H)mm |
| G.W. | 15 KGS |
| N.W. | 13 KGS |
Instock
There are no reviews yet.