Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 29 cm |
| Weight | Up to 3kg |
| Depth | 30-45 cm |
| High | >35 cm |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Water tank volume | Up to 1 liters |
| Control type | mechanical |
| Type of coffee used | Ground |
| Type | Built-in coffee machines |
| Voltage (V) | 220V |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Small Size |
| Certification | CE |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| features | home, office, on the table, Tea boiler, coffee machine, coffee pot, small, mini, tea, small coffee machine, white, automatic, mini tea boiler, mini coffee machine |
Instock
There are no reviews yet.