Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 9 cm |
| Certification | none |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Name: | Mini Gas Stove |
| Temperature: | 1200C |
| Required fuel: | pure butane |
| Filling capacity: | 35g |
| Air consumption: | 30g/h |
| Weight: | 403.4g |
Instock
There are no reviews yet.