Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| haoyunma Model | Commercial Coffee Maker |
| Weight | Over 7kg |
| Depth | >45 cm |
| High | >35 cm |
| Grinding degree | 6 to 11 |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Water tank volume | 2 liters or more |
| Control type | mechanical |
| Type of coffee used | Grain |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso |
| Pump Pressure (Bars) | 9 |
| Model Number | CRM3120C |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 4200 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Thermal, Anti-drip System, With Display, Automatic milk frother, Simultaneous preparation of 2 cups |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 895*560*580mm |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Coffee, Dessert shop |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Pump | Rotation Pump |
| Coffee boiler | 5.25L |
| Filter diameter | 58mm |
| Coffee control | Flow Meter |
| Water connect | Tap water |
Instock
There are no reviews yet.