Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 129 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | None |
| Application | Car, RV, Outdoor, Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Burr Grinders (Flat Wheel) |
| Housing Material | ABS |
| Power (W) | 25 |
| Voltage (V) | 5 |
| Place of Origin | China |
| Model Number | CGE01 |
| Function | Cleaning Cycle |
| Burr material | stainless steel |
| Blade Material | stainless steel |
| Product name | Electric Coffee Bean Grinder |
| Material | Ceramic Grinder Core |
| Color | Black White |
| Logo | Customized Logo Accepted |
| Usage | Houseware .business Gift .kitchenware |
| Packing | Color Box |
| Keyword | Coffee Grinder Mahine |
| Size | 80*186mm |
| Capacity | 25±5g |
| MOQ | 1 Set |
Instock
There are no reviews yet.