Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | China |
| brand name | / |
| model number | CRM3007G |
| dimensions (l x w x h (inches) | 310*220*370mm |
| housing material | stainless steel |
| power (w) | 1500W |
| voltage (v) | 220V |
| after-sales service provided | Free spare parts, Overseas Call Centers |
| warranty | 1 Year |
| type | Semi-automatic Coffee Machine |
| function | Brew System, Milk froaming function |
| application | Hotel, Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| Product name | Coffee maker |
| Coffee Type | Espresso.Cappuccino Latte |
| Pump | Italian Pump |
| Pressure | 15bars |
| Tank Volume | 1.7L |
| Material | Stainless Steel Body |
| Package | Carton box |
| N.W/G.W | 8.8kgs/10kgs |
| MOQ | Confirmed with sales |
Instock
There are no reviews yet.