Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Depth | <30 cm |
| High | <25 cm |
| Grinding degree | 12 or more |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Model Number | GYKF1172-ZD |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Small Size, Anti-drip System, Integrated Grinder |
| Certification | CE |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Capacity 1 | 400ml |
| Capacity 2 | 800ml |
| Capacity 3 | 1200ml |
| Feature 1 | Coffee Sealed Can |
| Feature 2 | Coffee Storage |
| Feature 3 | Press Vacuum Fresh Jar |
Instock
There are no reviews yet.