Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 120 × 150 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, ZHZN |
| Origin | Mainland China |
| Type | Vending Machines |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Dimension | 1935*1252*876mm |
| Power | 600W when cooling, 150W when not cooling |
| Warranty | 3 years |
| Function | SDK |
| Weight | About 320KG |
| Size | 1935*1252*876(mm) |
| Voltage | AC220V/50Hz, protection against electric shock |
| Display | 55", LG/AU/Innolux, capacitive multi-touch |
| Resolution | 1920*1080 pixels |
| Brightness | 350 cd/m2 |
| Network requirements | Support connecting WIFI, 4G |
| Number of shelves | Standard 6 rows and 9 columns, 54 aisles (adjustable, customizable) |
| Product capacity | 270-648 pieces (depending on the size of the goods) |
| Refrigeration Systems | Energy efficient compressor, down to 2℃ |
Instock
There are no reviews yet.