Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Coffee Type | Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Thermal, Timer, Cappuccinatore, Automatic milk frother |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Coffee machine brand | Bear |
| Model | KFJ-E12Q5 |
| Color classification | Green beige |
| Usage | Semi-automatic |
| Voltage | 111V ~ 240V (including) |
| Function | Italian semi-automatic |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Pump pressure | 10bar and above |
| 3C certificate number | 2022010717504621 |
Instock
There are no reviews yet.