Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Control type | electronic |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso |
| Model Number | 02 |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Housing Material | Plastic |
| Feature | Thermal, Small Size |
| Certification | CE |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Peculiarity | 2in1 Portable Outdoor Rechargeable Coffee Machine, Camping Travel, Expresso Coffee Maker, Fit Nexpresso, Pod Capsule, Coffee Powder |
Instock
There are no reviews yet.