Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 21 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, None |
| Warranty | 2 years |
| Power Source | Electric |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | Aluminum |
| Coffee Maker Power (W) | 450 |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 5 |
| Toaster Oven Power (W) | 600 |
| Toaster Oven Capacity (l) | 9 |
| Frying Pan Power (W) | 600 |
| Voltage (V) | 220 |
| Model Number | HL-9L |
| Name | Breakfast Machine |
| Product size | 45*18*19cm |
| Product weight | about 4.6kg |
| Oven temperature range | 100~230degC |
| Rated voltage | 220V~50Hz |
| Oven time setting | 30 minutes |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.