Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 27 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Manual Lever Coffee Machine |
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Extraction Pressure: | 1 – 16 bar |
| Water Capacity In The Chamber: | 100ml |
| Product Size: | 300*200*580mm |
| Coffee Machine Type | : Espresso Machine |
Instock
There are no reviews yet.