Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 22 × 19 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Model Number | HJ809 |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | 17 minutes |
| Remote Distance | 200M |
| Dimensions | 47CM*12CM*13.5CM |
| Max Speed | 35KM/h |
| Charging Time | 2 hours |
| Charging Voltage | 8.4V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.