Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Coffee Type | Espresso |
| Voltage (V) | 110V |
| Housing Material | Steel |
| Feature | Small Size |
| Certification | CE |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.