Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 20 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-7kg |
| Depth | 30-45 cm |
| High | >35 cm |
| Millstone material | stainless steel steel |
| Control type | electronic |
| Type of coffee used | Ground |
| Type | Built-in coffee machines |
| Coffee Type | Espresso, Americano, Machiatto, Latte, Cappuccino |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1350 W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.