Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 60 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 8-10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800-2099W |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Power | 2600W |
| Layers | 2 layers |
Instock
There are no reviews yet.