Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 20 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 801002 |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | NO |
| Remote Distance | NO |
| Warranty | NO |
| Dimensions | 58cm |
| Max Speed | NO |
| Charging Time | NO |
| Frequency | NO |
| Charging Voltage | NO |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Applicable age | Over 14 years old |
| Toy type | Electric toy |
| Applicable gender | Unisex |
Instock
There are no reviews yet.