Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 65 cm |
| Opening Method | Left Sliding |
| Model Number | different model |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Automatic Warmer, Thermal insulation room temperature |
| Material | STAINLESS STEEL, Tempered glass |
| Certification | CE |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | ISSAC MACHINE.COM |
| Origin | Mainland China |
| Model | Heated display cabinet-8 |
Instock
There are no reviews yet.