Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1-5L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | Joyoung/Jiuyang |
| Model | DZ100HG-GZ105 |
| after-sales services | National Joint Insurance |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| voltage | 220V |
| Production enterprise | Hangzhou Jiuyang Shenghuo Dianqi Co., Ltd. |
| Smart Type | other |
| Warranty period | Twelve months. |
| Total capacity of electric steamer | 10L and above |
| province | Guangdong Province |
| prefecture | Zhongshan City |
| Electric steamer power | 1000W (inclusive) -1200W (inclusive) |
| Additional features | timing |
| place of origin | Chinese mainland |
| Layer | 3rd floor |
| Control method | mechanical |
| place of purchase | Chinese mainland |
| Product Category | Electric steamer |
| Color classification | Hosta green |
| 3C certificate number | 2022010717498559 |
Instock
There are no reviews yet.