Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000W |
| No. of Tiers | >Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| Warranty period | Six months. |
| power | 1200W |
| number of holes | non-porous |
Instock
There are no reviews yet.