Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 45 × 45 cm |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1200W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China, Chinese Mainland |
| brand | Joyoung/Jiuyang |
| model | DZ200HG-GZ580 |
| Total capacity of electric steamer | 20L |
| Color classification | White cream white |
| Production enterprise | Hangzhou Jiuyang Household Electrical Appliances Co., Ltd |
| Additional features | timing |
| control mode | Mechanical |
| Intelligent type | other |
| Product Category | Electric steamer |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
| Period of study | 12 months |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| 3C certificate number | 2023010717587955 |
Instock
There are no reviews yet.