Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >30L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1000W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Changhong/Changhong |
| Product category | Electric steamer |
| power | 1000W (inclusive) -1200W (exclusive) |
| control mode | Microcomputer type |
| Additional features | booking |
| Procurement location | Chinese mainland |
| 3C certification certificate number | 2023180717045025 |
Instock
There are no reviews yet.