Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DZG-A80A1 |
| Capacity (Quart) | 8L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Button |
| Function | Steaming |
| Material | Plastic |
| Capacity | 6-8L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| No. of Tiers | DOUBLE |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Water tank capacity | 1.7L |
| Steamer capacity | 8.0L |
| Control method | microcomputer type |
| Weight | 10kg |
| Size | 33 * 28 * 40cm |
Instock
There are no reviews yet.