Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 30 × 37 cm |
| Model Number | CFJ – A80B1 |
| Capacity (Quart) | 8L |
| Style | Table |
| Controlling Mode | Touch |
| Function | Automatic Warmer, Digital Timer Control, Removable Base, Safety Auto-Off Function |
| Material | Plastic |
| Certification | CB, GS, CCC |
| Capacity | 6-8L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| model | CFJ – A80B1 |
| Voltage | 220V-240V |
| power | 800W |
| Total capacity of electric steamer | 8L |
| Color classification | green |
| Number of layers | Layer 3 |
| Appointment time | 0-9.5 hours |
| product weight | 2.55kg |
| Product size | 370*255*324mm |
Instock
There are no reviews yet.